I stand in awe - CD mp3 download

 


 

 

 


 

 

Poděkování lidem kteří přimo i nepřimo se podíleli na vzniku a vydaní CD-Stojím v úžasu.

Milí přátelé,

no uznejte sami, toto se na booklet CD nemělo šanci dostat a jsem rád, že tady mohu bez omezení vyjádřit mojí vděčnost a poděkovaní lidem, kteří na tomto projektu pracovali a věnovali mu svůj volný čas a někdy i dovolenou. Jsou to milí a obětaví bratři z Ašského sboru: David a Štefan Žibrický, Peter Bača a Jiří Nemějc.

Davide - ty jsi na tomto CD strávil nejvíce času a jen tvůj pracovní stůl je svědkem těch hodin a dlouhých nocí, které jsi u toho strávil. Normální smrtelník to stejně ani nechápe, co jsi vlastně udělal. Vzal jsi si dovolenou nejednou a moc si vážím tvé trpělivostí při natáčení. Také moc děkuji za to, že když bylo nejhůř a vlastně jsme se nehnuli z místa kvůli různým technických problémům nevzdal jsi to a vytrvale dělal na tom hodiny a hodiny .....a to vedle dalších povinností ve sboru, v rodině a v práci. Bez tebe by toto dílko nevzniklo do slyšitelné podoby. Děkuji za svědomitou práci při mixáži skladeb, vybraní pěkného zvuku a masteringu. Moc si cením na tobě pečlivost, učenlivého ducha, pokoru a trpělivost a teď určitě máš podklady na knížku „50 způsobu jak CD Nenatočit“.

 

Štefane - tobě děkuji, že jsi pečlivě zpracoval MIDI, a stále jsi něco vylepšoval, zvláště bicí. Děkuji za tvůj čas a energii, kterou jsi tomu věnoval. Díky tobě hudební základy zní tak, že je radost s nimi i do budoucna hrát. Z týmu ty jsi ten nejnáročnější, takového po boku jsem vždy potřeboval. Ty vlastně jsi měl ten nápad o lisovaní a z CD určené jen tak pro lidi ze sboru a přátele jsi udělal najednou takovou fakt nečekanou pecku. I já stojím v úžasu jak jsi mojí vizí rozšířil. Děkuji za tvoje rady a také za nejrůznější práce okolo nahrávek a aranžmá skladeb. Vážím si, že jsi do tohoto Cd investoval mnoho času a moc si cením tvého plného nasazení, hudebního sluchu a schopnosti rozšířit obzor druhých.

 

Petře - tobě děkuji za to, že jsi vzal vše co jsme vytvořili a s tvojí elektrickou kytarou jsi tu nahrávku náramně zlepšil v kráse a dynamice. Bez tvojí krásné kytary by nahrávky hodně strádali. Díky také za tvoje rady, nápady při poslechu a že jsi obětavě věnoval tomu hodně času, lásky i srdce. Cením si tvou pokoru, ochotu a srdce služebníka. Vím, že Bůh má s tebou velké plány. Už se na to těším! Uvidíš dříve či později … budeš v úžasu.

 

Jirko - ti předtím byli hudebníci a teď se posuneme od uší k tomu co oko vidí. A v této parketě jsi mistr ty. Děkuji dizainere, za tu práci na booklet a focení a hlavně vzácný čas a kus srdce, který jsi tomu věnoval a dal. CD bez hezkého bookletu je jako dort bez sladkého a výborného krému. Takže nejsi třešinka na dortu (jak se ke mně dostalo), ale "krém" který po každé když lidé berou do ruky CD si vychutnají tvojí precizní a nápaditou práci. Celému CD jsi dodal úžasnou kombinací barev, skvělý a kompaktní design. V průběhu naší spolupráce jsem u tebe obdivoval: smysl pro humor, pokoru, preciznost, 100% nasazení a schopnost vidět něco co ještě ostatní nevidí. Díky také za fotky, které jsi mistrovským způsobem cvakal a další tapety, bannery, blikající věcičky které stále pro mě děláš.

 

David Jersák (Šumperk) - Davidovi jsem dal poslouchat jako prvnímu tuto nahrávku. Cítil jsem se jako před přísnou porotou "Česko hledá superstar". Ale právě proto k tobě jsem šel. Dal jsi mi zabrat ve tvém posouzení, nic méně vím, že ti šlo o zlepšení a já jsem to také tak bral. Takže děkují za tvoje reakce, nápady a myšlenky, které mě nakonec vedli k tomu, abych udělal razantní změny. Doufám že byly k dobrému.

 

Luboš Hlavsa (Šumperk)- Luboši, tobě bych chtěl moc poděkovat za to, že jsi pečlivě poslouchal nahrávku a ve dvou fázích jsi byl můj hudební rádce. Dal jsi mi dobré a cenné rady, ať už ke skladbám, zvuku nebo jednotlivým nástrojům. Ty jsi mě zapálil myšlenkou vydání CD oficiálně se vším všudy, díky za asistenci. Děkuji za tvojí upřimnou a povzbuzující recenzi CD, něco takového jsem fakt nečekal. Ty jsi zkušený a vynikající režizér Exitu 316, výborný muzikant a na tebe obdivuji tvoje sklopnosti dodat povzbuzení, infuzi do žil člověka. Po rozhovoru s tebou člověk se vydá i na Everest.

 

Petr Coufal (Olomouc)- Petře, ty také jsi poslouchal nahrávku a dodal jsi nám konkretní nápady ke zlepšení. Mouchy někdy domácí už nevidí létat, ty však ano. Děkuji za tvoji pikantní recenzi CD. A nejvíc děkují za to že jsi mi pomohl od A do Z s rozjezdem a designem webu. I když nejsi na web napsaný jsi můj šéf web-master... takže díky tobě tady může všechno být. V nouzi poznáš přítele a já v tom byl a potřeboval jsem rychlou pomoc. Díky že jsi mi pomohl s webem a mám co dohánět. Obdivuji tvojí rychlost v komunikaci. Obdivuji a cením si tvé srdce plné lásky, ochoty pomoci druhým a připravenost ke službě.

 

Nejvíc bych ale chtěl poděkovat Pánu Bohu. Je to Jeho dar a já se jen snažím ho zúročit. Díky Pane, že jsi slyšel moje modlitby a dopřál jsi, aby se to CD dotáhlo dokonce. Stojíme všichni v úžasu nad tím jaký jsi dobrý, úžasný a obdivujeme tvou věrnost, lásku a milost. Díky za Ježíšův kříž - místo, kde každé tvé dítě může ten úžas znovu a znovu prožívat.

Život s tebou je - úžas nad úžasem.

-NL